Menu

Dijital dünyada başarılı olmanın anahtarı, güçlü bir dijital varlıkla birlikte doğru stratejilere sahip olmaktır. Biz, web tasarımı ve uygulama geliştirme alanında uzmanlaşmış bir ekip olarak, kullanıcı dostu ve etkileyici çözümler sunarak markanızı çevrimiçi platformlarda öne çıkarıyoruz.

KUTLU SELEN PORTFOLYO

Geçmişten Günümüze Dek Yaptığımız İşlerimizi Burada İnceleyebilirsiniz.

 

 

Bizimle Web Sitesi, SEO Optimizasyon, Siber Güvenlik, Sosyal Medya Yönetimi, Google Ads ve Araçların Kurulumu, Mobil Uygulama Geliştirme Yapılır.

Az Kiralama olarak firmamız için inovatif Mobil Uygulama çalışmasını beraber yürüttük. Bu süre zarfında firmamızın istediği ve aradığı tüm çözümleri üretmek ile beraber aynı zamanda azkiralama.com sayfamızın da çalışmalarını devraldı. Hem Mobil Aplikasyon hem de Web Sitesi çalışmalarında firmamız için gereken her maddeyi özenle yapmış olması, firma değerimize verdiği özen ve ivedikle çalışma prensibinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz. 

Kutlu SELEN çalışmaktan her zaman keyif aldığımız bir isim. Bu zamana kadar yaptığımız birçok projede aktif yer alması, beraber başladığımız ve devam ettirmek için can attığımız flowerybox.com için gereken çalışmaları özveri ile yapması, Siber Güvenlik Alanındaki çözümleri ve her daim olan destekleri için kendisine teşekkür ederiz.  

Kutlu SELEN ile beraber Captain Pirate Restaurant web sayfamızı yeniledik. İnovatif ve kullanıcı dostu çözümleri, SEO konusundaki bilgi birikimi, özellikle ihtiyacımız olan Google Reklam konusundaki bilgisi ile restaurantımızın reklamları dünya genelinde Kemer’e gelen tüm ziyaretçilerimize ulaştı. 1 senedir kendisi ile beraber çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yaptıkları iş için kendisine çok teşekkür ederiz.

Kutlu SELEN, aremspor.com.tr için Uzman Web Geliştirici olarak çalışmaya başlayıp, daha sonrasında E-Ticaret Yönetimini de beraber devam ettirdiğimiz ekip arkadaşımızdır. Bu süre zarfında hem hem ekibimiz için sitemizde bulunan SEO Optimizasyon Yazılarının hazırlığı, Ürün Yükleme ve Açıkla oluşturma, Fiyatlandırma ve Google ADS Yönetimi konularında yurtiçi pazaryerlerinde beraber çalıştık. Web Tasarım’da bizlere istediğimiz sonuçları oluşturmada ve Online Satış konusundaki bilgi birikimi sayesinde firmamıza kattığı değerler için teşekkür ederiz.

Kutlu SELEN ile 2020 yılında Web Operasyon Proje Müdürlüğü pozisyonunda beraber çalıştık. Web Sitemizin kurulumu, SEO Optimizasyonu, Ürün Fotoğraf Çekimi, Ürün Kategorilendirme ve Satış Hazırlığı, Google Reklam Yönetimi ve Online Pazarlama alanlarında firmamıza kattığı değerler ve destekler için kendisine teşekkür ederiz.

Apache Leather Center olarak Deri Ürün ihracatı için Kutlu SELEN ile birlikte çalıştık. Kendisinin 7/24 verdiği destek, SEO Optimizasyonu konusundaki özverili çalışması, Web Site Kurulumu, Siber Güvenlik ve Reklam Çalışmalarımızı yapmış olmasından dolayı çok mutluyuz. Web Sitemizi isteklerimize göre A’dan Z’ye hazırlayarak aradığımız tüm özellikleri bize teslim etti. Bundan sonra da beraber çalışmak istediğimiz bir isim. Teşekkür ederiz.

DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital Dünya’ya adım atmak için hiçbir zaman geç değil. Siz de Web Site Tasarımı, SEO Optimizasyonu, Google Reklamlar ve daha nice avantajlar için hemen