Menu

Dijital dünyada başarılı olmanın anahtarı, güçlü bir dijital varlıkla birlikte doğru stratejilere sahip olmaktır. Biz, web tasarımı ve uygulama geliştirme alanında uzmanlaşmış bir ekip olarak, kullanıcı dostu ve etkileyici çözümler sunarak markanızı çevrimiçi platformlarda öne çıkarıyoruz.

Şirketimiz

Bizler hakkında daha fazla bilgi edinin

Google araçlarının kurulumu ve SEO optimizasyonu ile markanızın çevrimiçi görünürlüğünü artırıyor, e-ticaret danışmanlığı ile çevrimiçi satışlarınızı artırmak için stratejiler geliştiriyor, sosyal medya yönetimi ile markanızın çevrimiçi etkileşimini maksimize etmek için çalışıyoruz."

No alt text
Sorularınız mı var? Aşağıdaki bağlantıya tıklayın.
dark light Sıkça Sorulan Sorular
Daha Fazla Oku
No alt text

+5k

SEO Optimizasyon Çalışması

Seneden Fazla Deneyim
+ 0
Biz Kimiz?

Web Tasarım Uzman Ekibi

web tasarımı ve uygulama geliştirme alanında uzmanlaşmış bir ekip olarak, kullanıcı dostu ve etkileyici çözümler sunarak markanızı çevrimiçi platformlarda öne çıkarıyoruz. Siber güvenlik konusunda da en son teknolojileri kullanarak dijital varlıklarınızın güvenliğini sağlıyoruz.

1,5k

Destek Verilen Firma

16k

Mutlu Müşteri
Keşfet

Çözümlerle hedeflere ulaşın.

Tarihçe

Geçmişten Bugüne

No alt text

E-Ticaret Platform ve Bayi Yönetimi ve FloweryBox Kurucu Üye

AZ Kiralama ve 7'70e Event Firmalarında Web Tasarım ve E-Ticaret Proje Müdürlüğü

No alt text
No alt text

Aremspor Bünyesinde Web Operasyon Müdürü pozisyonunda E-Ticaret platformlarının ve aremspor.com.tr web sitesinin yönetiminde görev aldım.

Ekiphan Otel Ekipmanları Bünyesinde Web Operasyon Müdürü ve takım şefi pozisyonlarında görev aldım.

No alt text
No alt text

Kendi Gıda firmam olan Kremna By SELENS' ve Medya alanında Web Tasarım, Sosyal Medya ve E-Ticaret konularında faaliyet gösteren firmamı kurdum.