Menu

Dijital dünyada başarılı olmanın anahtarı, güçlü bir dijital varlıkla birlikte doğru stratejilere sahip olmaktır. Biz, web tasarımı ve uygulama geliştirme alanında uzmanlaşmış bir ekip olarak, kullanıcı dostu ve etkileyici çözümler sunarak markanızı çevrimiçi platformlarda öne çıkarıyoruz.

E-Ticaret Danışmanlık

Markalarınızın Dijital Platform Satışlarına hazırlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dijital Pazarlama alanında yurtiçi ve yutdışı pazaryerlerinde Mağaza açılışı, ürün yükleme, kampanya oluşturma, ürün fiyatlandırma ve online reklam kampanyaları eğitimleri ile sizlerlerin yanındayız.

Web sitenizde ve pazaryerlerinde faaliyet gösteren markalarınızın dijital dünyadaki varlıklarının iyileştirilmesini ve E-ticarette satış odaklı stratejilerinizi oluşturuyoruz.

E-Ticaret'e Başlarken Neler Gerekir?

E-Ticaret ek gelir yaratmak isteyen herkesin merakla araştırma yaptığı bir iş modelidir. bu modelde satış yapmak istiyorsanız bilmeniz gereken birkaç püf noktayı sizler için çözüyor, satışlarınıza başlamanız ve arttırmanız için sizlere destek veriyoruz. 

E-Ticaret Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

E-Ticaret Nedir?​

E-Ticaret, sunulan bir ürünün Online Platform üzerinden satışıdır.

E-Ticaret'e Girerken Ne Yapmam Lazım?​
Satış yapmak için hangi belgelere ihtiyacım var?
Ürün fiyatlandırmasını nasıl yapmalıyım?
Google Reklamları Nedir?
Kampanyalarımı müşterilere nasıl duyuracağım?

Sizler de E-Ticaret yapmak istiyorsanız Alanında Uzman Ekibimiz ile dilediğiniz her noktada sizlerin yanındayız. E-Ticaret’te sadece pazaryerleri değil aynı zamanda Özgün Web Site Tasarımları ile yapılan E-Ticaret Web Siteleri ile de satışlarınızı komisyon ödemeden yapabilirsiniz.

Web Tasarım ve E-Ticaret Danışmanlık firması olarak bizler de sizlerin Web Site Tasarımı, Google Araçlarının Kurulumu ve Google ADS Yönetimi, SEO Optimizasyonu, Dijital Pazarlama Araçları, Sosyal Medya Reklam Yönetimi ve ihityacınız olan her soru için bir telefon kadar uzağınızdayiz. 7/24 Destek ile sizlerin E-Ticaret’e girerken oluşan tüm açıklarınızı kapatıyor ve Özel E-Ticaret Eğitim Kurslarımız ile sizleri Online Satış için hazırlıyoruz.